
Avagy Misi Mester legfinomabb pizzái Csütörtök Két keréken terveztem a lejutást, de sajnos az élet közbeszólt, így kénytelen voltam autóval elindulni. Igaz, készültem erre az opcióra is, mert előző nap összetákoltam egy ideiglenes kerékpárszállítót. A nagy készülődésben otthon hagytam a sisakomat, ezért útközben megpróbáltam beszerezni egy olcsóbb darabot, de mire Dunaföldvárra értem, a kerékpárbolt zárva…

Számomra az első találkozó és a róla készült videó Sziasztok! Idén megrendezésre került a III. Szelidi Rekus találkozó. 4 napos program volt. Jómagam péntek reggel érkeztem egy atom jó túrára, amely Paksra vezetett. Mire a többiek megreggeliztek, én sátrat állítottam, pár percig el voltam vele. Felszereltem a csataszekeret és vártam a jelet, hogy induljunk. Szelidi…